Connect with us

Aktualitet

Kaloi femijet mbi uren e permbytur, flet Nikolin Preka (video)

Kjo qe bej une eshte e gabuar, por nuk kam zgjidhje tjeter

Ndermori nismen per te kaluar femijet e shkolles mbi uren e permbytur ne Gjader duke rrzikuar jo pak. Nikolin Preka thote qe kjo eshte e gabuar por nuk ka kush ta beje. Sipas tij duhej te ishte vendosur nje sinjalizues per te pare drejtimin ose te ishte policia prezente.

 

Preka shpjegon se nderhyrjet jane te vogla dhe se me shume ka prezence njerezish qe shohin nga distanca sesa mjete dhe zgjidhje.

 

More in Aktualitet